Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Info Centrs Izmantošanas nosacījumi Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Tehniskās prasības

Lai mūsu interneta vietņu saturs tiktu optimāli atainots Jūsu datorā un lai Jūs spētu izmantot visas to sniegtās funkcijas ņemiet vērā šādus ieteikumus:

Pārlūkprogramma

Mēs iesakām izmantot šādu versiju pārlūkprogrammas: Internet Explorer 8.x vai jaunāku, Mozilla Firefox 10.x vai jaunāku, Google Chrome 18.0.x vai jaunāku un Safari 5.x vai jaunāku. Ja tiek izmantotas vecākas pārlūkprogrammu versijas (piemēram, Internet Explorer 6), ar mūsu piedāvājumiem saistītās funkcijas dažos gadījumos var būt ierobežotas.

Flash® atskaņotājs

Dažas Bosch interneta vietnes satur animācijas, kas tiek atainotas, izmantojot platformu Flash®. Lai Jūsu dators spētu atainot animācijas, tajā jābūt uzstādītam versijas 10 vai jaunākam Flash® atskaņotājam, ko var lejupielādēt no sekojošas vietnes:

www.adobe.com

Adobe® lasītājs

Dažas Bosch interneta vietnes satur PDF dokumentus. Lai varētu aplūkot šos dokumentus Jūsu datorā jābūt uzstādītam Adobe® lasītājam, ko var lejupielādēt no sekojošas vietnes:

www.adobe.com

JavaScript

Lai Bosch interneta vietnēs realizētu dažas funkcijas, Jūsu datorā jābūt uzstādītai pārlūkprogrammai ar valodu JavaScript. Tāpēc mēs iesakām aktivizēt Jūsu pārlūkprogrammā valodu JavaScript.

Sīkdatnes

Lai Bosch interneta vietnēs varētu realizēt dažas funkcijas, Jūsu pārlūkprogrammā jābūt aktivizētai sīkdatņu funkcijai. Tāpēc mēs iesakām aktivizēt sīkdatņu funkciju Jūsu pārlūkprogrammā. Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu ir sniegta sadaļā Datu aizsardzības principi Robert Bosch SIA.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, noklikšķiniet uz saites „Sīkdatņu iestādījumi" lappuses kājenē. Saite „Sīkdatņu iestādījumi" sniegs Jums papildu informāciju par izmantojamajām sīkdatnēm. Turklāt, Jūs varat konfigurēt savu datoru, izvēloties, kādas sīkdatnes tajā tiks izmantotas.