Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Info Centrs Jaunumi Apmācības
Buderus produktu apmācības

Apmācības

Informējam, ka, apmācības klātienē šobrīd nenotiek sakarā ar valstī ieviestajiem ierobežojumiem. Turpmāk apmācības notiks attālināti.
Ja vēlaties savā e-pastā saņemt informāciju par tiešsaistes apmācībām, reģistrējieties mūsu mājaslapā zem sadaļas "Info Centrs", spiediet "Reģistrācija informācijas saņemšanai".

Šeit Jūs variet iepazīties ar SIA "ROBERT BOSCH" piedāvātajiem apmācību semināriem.


Ja kāda no piedāvātajām tēmām Jūs ir ieinteresējusi un vēlaties apmeklēt šo apmācību semināru tiešsaistē, tad lūdzu aizpildiet "Pieteikuma veidlapu", norādot tajā apmācību semināra tēmu, datumu un Jūsu kontaktinformāciju. Varat izvēlēties arī vairākas apmācību tēmas. Pēc veidlapas aizpildīšanas nosūtiet to uz SIA "ROBERT BOSCH" biroju pa faksu 67807941 vai e-pastu buderus@buderus.lv
Pirms katras apmācību sesijas jums uz e-pastu tiks atsūtīti pieslēgšanās dati.

Reģistrējoties apmācībām, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem un mērķiem, atrodamas mūsu mājaslapā, sadaļā “Paziņojums par konfidencialitāti”.​

Gadījumā, ja Jūsu izvēlētajā datumā apmacību seminārs tiks atcelts vai ari pieļaujamais dalībnieku skaits būs jau nokomplektēts,mūsu darbinieki noteikti ar Jums sazināsies, lai vienotos par tuvāko iespējamo semināra datumu.
Apmācību grafiks 2020
Pieteikuma veidlapa apmācībām