Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Info Centrs Jaunumi Apmācības
Buderus produktu apmācības

Apmācības

Informējam, ka, apmācības klātienē šobrīd nenotiek sakarā ar valstī ieviestajiem ierobežojumiem. Turpmāk apmācības notiks attālināti.

Praktiskās nodarbības dažādo ierobežojumu dēļ šobrīd nevaram nodrošināt. 
Tiklīdz epidemioloģiskā situācija valstī normalizēsies, interesentiem, kuri būs veiksmīgi nokārtojuši ieskaiti (arī attālināti), būs iespēja ierasties uz praktiskajām nodarbībām Bosch Servisa centra Mācību telpā. 

Ja vēlaties savā e-pastā saņemt informāciju par tiešsaistes apmācībām, reģistrējieties mūsu mājaslapā zem sadaļas "Info Centrs", spiediet "Reģistrācija informācijas saņemšanai". 

Šeit Jūs variet iepazīties ar SIA "ROBERT BOSCH" piedāvātajiem apmācību semināriem. Ja kāda no piedāvātajām tēmām Jūs ir ieinteresējusi un vēlaties apmeklēt šo apmācību semināru tiešsaistē, tad lūdzu aizpildiet "Pieteikuma veidlapu", norādot tajā apmācību semināra tēmu, datumu un Jūsu kontaktinformāciju. Ja vēlaties piedalīties vairākās apmācību grafikā piedāvātajās nodarbībās, tad norādiet to pieteikumā, ierakstot visus vēlamos nodarbību datumus.Katrai nodarbībai ir savi pieslēgšanās dati. Jums tiks nosūtīti to nodarbību pieslēgšanās dati, kuru datumus būsiet norādījuši pieteikuma anketā. Pēc veidlapas aizpildīšanas nosūtiet to uz e-pastu buderus@buderus.lv  

Reģistrējoties apmācībām, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem un mērķiem, atrodamas mūsu mājaslapā, sadaļā “Paziņojums par konfidencialitāti”.​

 Gadījumā, ja Jūsu izvēlētajā datumā apmacību seminārs tiks atcelts vai ari pieļaujamais dalībnieku skaits būs jau nokomplektēts,mūsu darbinieki noteikti ar Jums sazināsies, lai vienotos par tuvāko iespējamo semināra datumu.

Pieteikuma veidlapa apmācībām
Apmācību grafiks 2021