Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Par mums

Par mums

Siltums - mūsu elements

Buderus – tas ir kompleksu, mūsdienīgu un energoefektīvu apkures sistēmu ražotājs un piegādātājs. Zīmols, kura vārds simbolizē siltumtehnikas un tehnoloģiju komponentu programmu, visplašākajā un dziļākajā tās nozīmē, un vienlaicīgi arī visaptverošus, kompleksus un pilnīgus apkures sistēmu risinājumus.
Augstākās kvalitātes materiāli, jaunākās tehnoloģijas un kompleksi sistēmu risinājumi – mūsu klientiem tas nozīmē lielāku drošību, vairāk komforta un mazāku enerģijas patēriņu. Dienu pēc dienas.

Mēs palīdzam saviem klientiem un partneriem realizēt pašus ambiciozākos projektus gan privātajā, gan industriālajā sektorā. Vai tās būtu privātmajas vai biroja kompleksi, muzeji vai stadioni , ražotnes, industriālie objekti vai veseli dzīvojamie rajoni – Buderus vienmēr spēs piedāvāt labākos un efektīvākos risinājumus.

280 gadu ilgā pieredze apkures tehnikas jomā ļāvusu firmai Buderus izveidot lielisku bāzi uzticamu un ilgmūžīgu iekārtu ražošanai. Jo siltums ir mūsu elements.

Buderus – daļa no Bosch

2004.gadā, uzņēmumam Buderus AG apvienojoties ar koncernu Robert Bosch GmbH, tiek izveidots jauns uzņēmums - BBT Thermotechnik GmbH.
2008.gadā , apvienojot savas līdzšinejās aktivitātes siltumtehnikas jomā, tiek radīts jauns uzņēmums – Bosch Thermotechnik , kas šobrīd ir lielākais siltumtehnikas ražotājs pasaulē un apvieno sevī daudzus lielus un pazīstamus siltumtehnikas zīmolus – Buderus, Junkers, Loos, Dakon, Nefit, IVT u.c.

Kopš 2011. janvārā uzņēmums Buderus Baltic SIA, kurš no 2003.gada darbojās kā Buderus oficiālā pārstāvniecība Baltijas valstīs un Baltkrievijā, tika integrēts uzņēmuma Robert Bosch SIA sastāvā.

Par Uzņēmumu

Turpināt

Par Bosch

Turpināt