Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Par mums Par Bosch

Par Bosch

Novatoriski risinājumi kopā ar Bosch – arī būvniecības nozarei

Jau 125 gadus vārds “Bosch” nozīmē kvalitāti, jauninājumus un uzticamību.
Uzņēmuma dibinātāja Roberta Boša princips – labāk zaudēt naudu nekā uzticību un ticību mūsu izstrādājumu un pakalpojumu vērtībai – joprojām tiek ievērots arī pasaules mēroga koncernā, kas izvirzījis sev uzdevumu uzlabot dzīves kvalitāti ar moderniem, novatoriskiem un efektīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem.

Bosch piedāvā plašu preču un pakalpojumu klāstu gan mājokļu, gan ražošanas būvēm – aprīkojumu siltumam, saules enerģijas tehnoloģijas, siltumsūkņus, drošības aprīkojumu, auto piederumu un auto diagnostikas iekārtas, kā arī elektroinstrumentu plašo klāstu.
Būvniecības nozares speciālistiem, inženieriem un uzņēmējiem ir vajadzīgs specīgs sabiedrotais ar pierādītu kompetenci tehniskajos jautājumos – novatorisks un uzticams partneris, kura izstrādājumi atbilst visaugstākajiem kvalitātes, dizaina un efektivitates standartiem un kurš piedāvā modernus risinājumus, īpašu uzmanību pievēršot videi un dabas resursu taupīgai izmantošanai.
Bosch ir tieši tāds partneris!

Mūs vieno kopīgas vērtības!

Kā vadošais uzņemums, kas specializējies mašīnbūvē un pakalpojumu sniegšanā, mēs izmantojam savas globālās iespējas stiprai un nozīmīgai attīstībai. Mūsu mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti ar risinājumiem, kas ir gan novatoriski, gan lietderīgi.
Mūsu galvenās lietpratības jomas ir autobūves un rūpniecības tehnoloģijas, kā arī preču un pakalpojumu sniegšana profesionālai un privātai lietošanai. Mēs tiecamies pēc pastāvīgiem ekonomiskiem panākumiem un vadošās tirgus pozīcijas it visā, ko darām. Uzņēmējdarbības brīvība un ekonomiskā neatkarība ļauj mums rīkoties no ilgtermiņa perspektīvas.
Bosch dibinātāja garā mēs uzņemamies atbildību, sevišķi sociālo un ekoloģisko, visur, kur nodarbojamies ar uzņēmējdarbību.
Klienti mūs izvēlas inovāciju, efektivitātes, uzticamības un kvalitātes dēļ. Mūsu organizatoriskā struktūra, procesi un vadības instrumenti ir skaidri un efektīvi, tie atbilst prasībām, kas tiek izvirzītas saistībā ar mūsu daudzveidīgo uzņēmējdarbību. Mūsu darbības principi ir vienoti. Mēs esam apņēmušies kopīgi sasniegt nospraustos mērķus.
Mēs esam vienots darba kolektīvs visā pasaulē, pamatojoties uz mūsu vērtībām, kuras īstenojam katru dienu. Mūsu kultūras daudzveidība ir papildu spēka avots. Mēs uztveram savus uzdevumus kā daudzsološas iespējas, mēs ziedojam sevi darbam un lepojamies būt daļa no Bosch.

Bosch elektroinstrumenti

Turpināt

Automotive Aftermarket

Turpināt

Bosch Security Systems

Turpināt