Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Par mums Par Uzņēmumu Apkure visaugstākajām prasībām un ikvienam enerģijas veidam

Apkure visaugstākajām prasībām un ikvienam enerģijas veidam

Neatkarīgi no tā, kādu energoresursu veidu jūs izvēlēsities, Buderus vienmēr piemeklēs jums visatbilstošākos apkures risinājumus:
Saules enerģija
Spožie un sildošie saules stari apgādā mūs ar nākotnes kurināmo – solāro enerģiju. Tie, kuri labprāt paļaujas uz saules spēku, ar Buderus saules kolektoru komplektiem iegūs vislabāko izstrādājumu. Ar Buderus solārajām tehnoloģijām par mūsu platuma grādos ir iespējams segt lielu daļu gada enerģijas patēriņa, kas nepieciešams sanitārā ūdens sasildīšanai (līdz 60%), un saules enerģija tiek pārvērsta siltumā videi draudzīgā un efektīvā veidā.
Apkārtējās vides enerģija
Siltums slēpjas gandrīz visos dabas elementos. Daba ir lielisks enerģijas piegādātājs, kas saules siltumu uzglabā gaisā, ūdenī un zemē. Ar Buderus siltumsūkņiem Jūs vienkārši nogādājat šo uzglabāto enerģiju savās mājās – un prakstiski par velti. Līdz pat 80% enerģijas Jums uz sava rēķina dāvina pati daba!
Siltumsūkņi ir videi draudzīgi un ekspluatācijā nav atkarīgi no gāzes un šķidrā kurinamā.
Cietais kurinamais
Apkure ar malku ir ne vien ekonomiska, bet arī apkārtējai videi ļoti draudzīga. : CO2 daudzumus, kas rodas, sadegot dabīgajai izejvielai, atbilst tam, kas rodas, kokam satrūdot. Tas nozīmē – nav papildu negatīvas ietekmes uz apkārtējo vidi.
Dabasgāze
Fosilo energonesēju vidū dabasgāze ir videi visdraudzīgākā, visekonomiskākā, tā sadeg pilnībā, ar niecīgu izmešu apjomu. Pēdējo gadu laika Buderus pastāvīgi nodarbojas ar enerģiju taupošo gāzes kondensācijas apkures iekārtu pilnveidošanu. Buderus mērķis – maksimāls siltums ar minimālu enerģijas patēriņu. Rezultātā tiek radītas apkures sistēmas un iekārtas, kas palīdzēs ietaupīt līdz pat 15% no energoresursu izmaksām salīdzinājumā ar parasto apkures tehniku.
Šķidrais kurināmais
Pateicoties Buderus modernajām tehnoloģijām, ar šī tradicionālā kurināmā palīdzību Jūs vienmēr nodrošināsiet ekonomisku un komfortablu apkuri savās mājās. Jūs nebūsiet ierobežoti degvielas piegādātāja izvēlē un laikā, un varēsiet izmantot uzticamās, robustās un ilgmūžīgās Buderus šķidrā kurināmā iekartas. Šeit ir izpildītas visaugstākās prasības attiecībā uz kurināma patēriņu, kaitīgo vielu emisiju un drošu darbību.