Sākumlapa Prese Kontakti
separator
Buderus
Par mums Par Uzņēmumu Buderus – ar skatu nākotnē

Buderus – ar skatu nākotnē

Mūsu nākotnei nav iespējams izveidot nekādu lietošanas instrukciju. Tomēr viena lieta ir pavisam droša: ja rītdien vēlamies gūt panākumus, tad domāt par to ir nepieciešams jau šodien.
Ikviena apkures sistēma ir ieguldījums, kas rūpīgi jāapsver, pat ja – kā Buderus gadījumā – šodienas izdevumi ātri atmaksājas. Mums ir svarīgi, lai Jūs varētu ietaupīt arī nakotnē.

Buderus ir liels un universāls ražotājs, kas domā sistēmiski un ar perspektīvu, nepārtraukti meklējot un attīstot arvien jaunas idejas vēl labākai nāakotnes apkurei.
Pie Buderus produktu pētniecības, projektēšanas un attīstības strāda profesionāļu komanda, kurai ir viena kopīga aizraušanās – vēlme rast aizvien labākus un pārsteidzošākus risinajumus.

Energoresursu cenas nemitīgi pieaug, mūsu klimats mainās un fosilie kurināmie pakāpeniski izsīkst.
Aizvien vairak cilveku aizdomajas par mūsu apkārtējās vides aizsardzību un pieprasījums pēc alternatīvās enerģijas veidiem kļūst aizvien lielāks.Nenoliedzami, ka nākotnes apkures pamatā ir energija no prakstiski neizsmeļamiem avotiem - gaisa, saules, zemes, ūdens. Izmantot tos efektīvi, padarīt tos pieejamus ikvienam – tā ir liela daļa no mūsu šodienas un nākotnes atbildības.